دوشنبه 22 فروردین 1390  ساعت 06 و 09 دقیقه و 28 ثانیه
نوع مطلب: (اخبار بحرین ،تصویری ،) توسط: مدیر

نقض آشکار حقوق بشر از سوی عربستان؛ بازداشت 24 کودک و نوجوان بحرینی به دست اشغالگران عربستان.
منابع خبری بحرینی فاش کردند اشغالگران سعودی و نیروهای امنیتی بحرین تا به حال 24 کودک و نوجوان شیعه را بازاشت کرده‏اند. 14 تن از این کودکان زیر چهارده سال هستند!به گزارش بحرین آزاد، یک منبع خبری بحرینی اعلام کرد: نیروهای امنیتی بحرینی با پشتیبانی ارتش سعودی تا به حال 24 کودک و نوجوان بحرینی را که 14 نفر از آنها زیر چهارده سال هستند، بازداشت کرده‏اند!

به گفته این منبع که نخواست نامش فاش شود ، از روز جمعه گذشته که نیروهای سعودی و بحرینی به بازداشت بی‏ وقفه فعالان شیعه و انقلابیون و مخالفان در بحرین دست زده‏اند، تا به حال 24 کودک و نوجوان بحرینی بازداشت و به محل‏های نامعلومی منتقل شده اند ، به طوری که حتی خانواده‏های این افراد هم از مکان نگهداری آنها خبر ندارند.

پیش از این نیز اعلام شده بود که نیروهای امنیتی بحرین از زمان آغاز انقلاب مردم بحرین علیه ظلم و جنایات رژیم آل خلیفه تا به حال نزدیک به چهل نوجوان زیر هیجده سال را در زندان‏ها و بازداشت‏گاه‏های بحرین زندانی کرده‏اند.

این نخستین بار نیست که رژیم آل‏خلیفه حقوق کودکان را نقض می‏کند؛ طی سال‏های گذشته نیز چندین حکم اعدام و نیز حبس ابد برای کودکان زیر هیجده سال صادر شده بود.


آخرین عناوین خبری
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات