پنجشنبه 4 فروردین 1390  ساعت 03 و 35 دقیقه و 18 ثانیه
نوع مطلب: (اخبار بحرین ،تصویری ،) توسط: مدیر

مردم انقلابی و مظلوم بحرین امروز پنجشنبه 4 فروردین 1390 سی و نهمین روز انقلاب خود علیه فساد، تبعیض و خونریزی خاندان حاکم را  آغاز کردند.

آنچه در پی می‏آید حوادث امروز پنجشنبه است:

ساعت 00:05 بامداد به وقت تهران ـ ادامه تكبیر شبانه مردم

امشب نیز مانند شب‏های گذشته، فریاد الله اکبر مردم در مناطق مختلف بحرین شنیده می‏شود. مردم بحرین از زمان برقراری حکومت نظامی، دو نوبت در شب به بام‏ها رفته و یا از طریق بلندگوهای شخصی، تکبیر می‏گویند. 

جوانان ائتلاف انقلابیون چهاردهم فوریه در بحرین هم از مردم مسلمان این کشور خواسته‏ند به اعتراضات خود بر ضد رژیم آل خلیفه و اشغالگران سعودی با سردادن شعار الله اکبر در هر شب ادامه دهند.

مردم شجاع بحرین همچنین شب گذشته نیز با نادیده گرفتن حکومت نظامی، مراسم شام غریبان «شهید عیسی رضی آل‏راضی» را برگزار کردند.

 

 

نوشته روی پلاکارد: قربانی نیروهای سپر جزیره و ارتش بحرین ؛ شهید عیسی آل رضی

 

 

ساعت 00:35 بامداد به وقت تهران ـ تصاویر هجوم وحشیانه به منازل مردم

همانطور که در اخبار لحظه به لحظه روزهای پیش گزارش شد، نیروهای امنیتی و چماقداران دولتی بحرین، برای ایجاد رعب و وحشت، با یورش به خانه‏های مبارزان اقدام به تخریب اموال آنان و بازداشت تعدادی از آنها می‏نمایند.

مردم بحرین با انتشار تصاویری از این تهاجمات، عمق وحشی‏گری حاکمان بحرینی و مزدوران آنان را به نمایش گذاشتند.

 

متأسفانه نیروهای طرفدار دولت بحرین، در این هجومها به قرآن مجید نیز رحم نکردند تا نشان دهند که آنچه برای آنان اهمیتی ندارد، احترام به دستورات دینی است.

 

 

ساعت 01:05 بامداد به وقت تهران ـ آمادگی برای تظاهرات "شكست حصار"

در حالی که دولت بحرین و حامیان خارجی آن تصور می‏کردند که توانسته‏اند با کشتار و وحشی‏گری، انقلاب مردم را سرکوب کنند، اطلاعیه دیروز "ائتلاف انقلابیون چهاردهم فوریه" و نیز اعلام برگزاری تظاهرات بزرگ "شکست حصار" در فردا جمعه، امیدهای مردم را دوباره زنده کرد.

در همین حال، اعلام جوانان انقلاب 14 فوریه مبنب بر اینکه "در ساعات آینده شاهد مسائل غافلگیرکننده خواهیم بود" موجب هراس نیروهای امنیتی بحرین شده است.

ساعت 02:00 بامداد به وقت تهران ـ اسناد مظلومیت را به دنیا عرضه خواهیم کرد

«نبیل رجب» دبیر کل مرکز بحرین حقوق بشر با ذکر این که "کشتار مردم با خونسردی توسط نیروهای بحرینی و خارجی صورت می‏گیرد" گفت: "حتی بسیاری از زخمی‏های بیمارستان سلمانیه هم در داخل بیمارستان شکنجه و ضرب و شتم می‏شوند! برخی از آنان به دلایل نامعلوم به طبقه سوم منتقل می شوند و برخی نیز به اماکن نامعلوم در خارج از بیمارستان منتقل می‏گردند".

وی تأکید کرد: "ما اسناد این اقدامات را به تمام دنیا عرضه خواهیم نمود. البته بسیاری از افرادی که شاهد کشتارها بوده اند در بازداشت هستند یا تهدید شده اند؛ به همین علت پوشش کامل جنایات مشکل است".

ساعت 02:42 بامداد به وقت تهران ـ مقاومت غیرقابل تصور مردم

«عبدالرؤوف الشایب» دبیر کل جنبش "خلاص" بحرین گفت: "اگر نیروهای عربستانی در بحرین بمانند آنچنان برابر آنان خواهیم ایستاد که تصورش را نمی‏کنند".

وی با اعلام این مطلب که غیر از نیروهای موسوم به سپر جزیره، تعدادی از چماقداران و اوباش هم عربستانی هستند تأکید کرد: "تاکنون تظاهرات ما مسالمت‏آمیز بوده است؛ امّا اگر کشتار مردم استمرار یابد ما به گونه‏ای در برابر آنان مقاومت خواهیم کرد که با ذلت از کشور خارج شوند".


پیک ایران

http://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=30503


سایت خبری راه کارگر

http://rahekargar.wordpress.com/2011/03/24/nawi-4387/?like=1


vafa

http://omidsadeghi.blogspot.com/2011/03/blog-post_7061.html


آخرین عناوین خبری
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic