پنجشنبه 4 فروردین 1390  ساعت 15 و 46 دقیقه و 44 ثانیه
نوع مطلب: (اخبار بحرین ،) توسط: مدیر

رژیم حاكم بحرین برای درهم شكستن اراده معترضان و پایان دادن به نافرمانی مدنی به تهدید علنی علیه خانواده های مردم و انقلابیون متوسل شد.

"عبدالرئوف الشایب " سخنگوی رسمی ائتلاف 14 فوریه بحرین روز چهارشنبه در مصاحبه با شبکه خبری العالم با اشاره به این مطلب تصریح کرد: رژیم بحرین دیروز سندیکای کارگران بحرین وهیات امنای آن را تهدید کرد که یا به اعتصاب و نافرمانی مدنی پایان دهند یا این که کودکان و زنان آنها مورد ضرب وشتم و تعرض قرار خواهند گرفت.

سخنگوی رسمی ائتلاف 14 فوریه بحرین اظهار داشت: اینگونه اقدامات ناشایست و ضد انسانی تهدیدی آشکار از سوی جلادان رژیم بحرین برای پایان دادن به نافرمانی مدنی و وادار کردن انقلابیون برای صرف نظر از مطالبات مشروع آنهاست.
الشایب گفت: نافرمانی مدنی رژیم را دچار سراسیمگی کرده و باعث فرار بسیاری از سرمایه گذاران و خروج شمار زیادی از شرکت های زیان دیده از اعتراضات و اعتصاب ها درکشور کرده است.
سخنگوی رسمی ائتلاف 14 فوریه بحرین تاکید کرد که بحران در بحرین همچنان در اوج خود قرار دارد و ساعات و روزهای آینده مملو از تحولات خواهد بود.
وی افزود: سرکوبگری مسوولان بحرینی با حمایت نیروهای خارجی هرگز نخواهد توانست در اراده و خروش مردم در این کشور خللی ایجاد کند.
الشایب اظهار داشت: ارتش های اشغالگر همچنان در بحرین حضور دارند و بازداشت ها، یورش به خانه ها، شکنجه و تعرض به زنان و کودکان همچنان ادامه دارد و نیروهای سعودی و سایر نیروهای همدست آنها همراه با ارتش مزدور بحرین فضایی از رعب در کشور ایجاد کرده اند.
وی افزود: دستگاه حاکمه می خواهد اراده معترضان را درهم شکسته و پایان نافرمانی مدنی را اعلام کند اما مردم با استقامت و پایداری با نیروهای اشغالگر سعودی و مزدوان رژیم بحرین مقابله می کنند.
الشایب هشدار دارد که برخی می خواهند بحرین را وارد جنگ داخلی برای مقابله با انقلاب مردمی کنند اما هرگز نخواست توانست با اینگونه حربه ها و توسل به ماشین نظامی اراده ملت را درهم بشکنند.


آخرین عناوین خبری
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات