جمعه 5 فروردین 1390  ساعت 20 و 11 دقیقه و 14 ثانیه
نوع مطلب: (اخبار بحرین ،) توسط: مدیر

آخرین تحولات از بحرین حاكی از آن است كه همزمان با روز خشم در بحرین، تانك ها و خودروهای زرهی رژیم آل خلیفه در مناطق مختلف شهرهای این كشور مستقر شده اند.

بر اساس بیانیه‌ای كه "جنبش انقلاب 14 فوریه بحرین " منتشر كرد، از ساعات اولیه روز جمعه (25 مارس سال 2011) رژیم "آل‌خلیفه" اقدام به استقرار تانك‌ها و نیروهای خود در مناطق مختلف‌ شهرها و روستاهای بحرین كرده است و شاهدان عینی از استقرار تانك‌ها و خودروهای زرهی در شهر "بنی‌جمره" و "الدراز" و منطقه "ستره" خبر داده‌اند.

همچنین از آن جایی كه نماز جمعه منطقه دراز به امامت "آیت الله شیخ عیسی احمد قاسم" با حضور گسترده مردم برگزار می‌شود، نیروهای امنیتی رژیم بحرین مسیرهای منتهی به محل برگزاری نماز جمعه در منطقه دراز را مسدود كرده‌اند و مردم را از وارد شدن به شهر دراز و حضور در نماز جمعه منع كرده‌اند.

از سوی دیگر بالگردهای آپاچی و جنگنده‌های رژیم آل خلیفه با پرواز بر مناطق مختلف، قصد ایجاد وحشت در میان مردمی كه قصد دارند روز جمعه به تظاهرات گسترده بپردازند، دارند.

این در حالی است كه "حمد بن عیسی آل خلیفه " پادشاه بحرین به مدت سه ماه در این كشور حاشیه خلیج فارس اعلام وضعیت فوق‌العاده كرده است.

این اقدام رژیم بحرین پس از سركوب‌گری‌های اخیر نیروهای امنیتی این كشور به همراه نظامیان عربستانی اتخاذ شد.آخرین عناوین خبری
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات