جمعه 5 فروردین 1390  ساعت 20 و 29 دقیقه و 01 ثانیه
توسط: مدیر

یكی از رهبران جمعیت بحرینی "وعد " با بیان اینكه گزینه امنیتی ناكارامد است ، تاكید كرد دیوار ترس در این كشور فرو ریخته و ملت بحرین از تجربهكافی برای ایستادگی در برابر اقدامات نظامی برخوردار است."ابراهیم كمال الدین " در گفت و گو با شبكه العالم اظهار داشت: راه حلی كه می تواند اوضاع را در بحرین سامان دهد، سیاسی است نه امنیتی.

وی افزود: احزاب مخالف به گزینه گفت و گو پایبندند و نظرات خود را برای برون رفت كشور از بحرانی كه دولت مسبب آن است، ارائه داده اند.

كمال الدین تاكید كرد: ملت بحرین به هیچ وجه در برابر تفنگ ها و صدای تانك ها تسلیم نخواهد شد. این ملت از تجربه كافی برای مقابله با اقدامات نظامی و خشونت ها برخوردار است و دیوار ترس در این كشور فرو ریخته است، بنابراین مردم از خواسته های خود دست نخواهند كشید.

وی با انتقاد از سكوت جامعه جهانی، از سازمان های مدافع حقوق بشر خواست برای متوقف كردن فاجعه انسانی بحرین، مداخله كنند.

این مسوول جمعیت وعد در ادامه از وعده صلیب سرخ جهانی برای ورود به بحرین خبر داد.

وی تاكید كرد: مردم بحرین امروز در نقاط مختلف این كشور، در تظاهراتی گسترده سركوب گری دولت بحرین و دخالت های بیگانگان را محكوم خواهند كرد.

كمال الدین خاطرنشان كرد: هیچ فرصتی برای لجبازی وجود ندارد و افراد مخلص باید برای نجات ملت بحرین به سرعت به گفت و گو روی آورند تا آینده ملت بحرین تضمین شود.

كمال الدین در پایان تلاش رژیم حاكم بر بحرین برای ارتباط دادن وقایع این كشور به اختلافات فرقه ای و طایفه ای را بهانه ای برای سركوب خواسته های عادلانه و مسالمت آمیزی دانست كه تحقق آن ها به نفع همه مردم این كشور است و به نفع گروهی خاص نیست.


آخرین عناوین خبری
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic