چهارشنبه 31 فروردین 1390  ساعت 01 و 25 دقیقه و 10 ثانیه
نوع مطلب: (اخبار بحرین ،تصویری ،) توسط: مدیر

فارس‌ها و کلیمیان حق ندارند در بحرین زندگی کنند و فقط کسانی حق زندگی در بحرین را دارند که وهابی باشند!
http://www.youtube.com/watch?v=usbT3DJzS9A


جمعه 26 فروردین 1390  ساعت 00 و 52 دقیقه و 10 ثانیه
نوع مطلب: (اخبار بحرین ،) توسط: مدیر

دختر یکی از فعالان سرشناس بحرینی در اعتراض به بازداشت های گسترده در کشورش دست به اعتصاب غذا زد.
یک زن بحرینی در اعتراض به بازداشت های گسترده در این کشور دست به اعتصاب غذا زدند.

دختر یکی از فعالان برجسته بحرینی در اعتراض به دستگیری پدر، همسر و دیگر اعضای خانواده اش دست به اعتصاب غذا زد.

زینب الخواجه پس از آن که در وبلاگ شخصی اش آغاز اعتصاب غذای خود را اعلام کرد، نامه ای خطاب به اوباما، رئیس جمهور ایالات متحده به شرح زیر نوشت:

"من نامه را به جای دولت بحرین خطاب به شما می نویسم، زیرا خاندان الخلیفه ثابت کرده که به حقوق یا حتی زندگی ما ااهمیت نمی دهد. من خواستار آزادی پدرم، عبدالهای الخواجه، همسرم، وافی الماجد، برادر شوهرم، حسین احمد و عمویم صالح الخواجه هستم."

این اولین بار از آغاز سرکوب معترضان بحرینی است که در آن دست به اعتصاب غذا زده می شود.

گفتنی است تاکنون بیش از 400 معترض بحرینی دستگیر و دهها نفر هم مفقود شده اند. اما در این میان به شهادت رسیدن 2 نفر از شیعیان در زندان های بحرین نگرانی ها درباره شکنجه سخت مخالفان را افزایش داده است.سه شنبه 23 فروردین 1390  ساعت 15 و 33 دقیقه و 46 ثانیه
نوع مطلب: (اخبار بحرین ،) توسط: مدیر

یک فعال سیاسی بحرینی فاش كرد كه دولت این كشور به نیروهای امنیتی برای مقابله با تحصن كنندگان و سركوب مردم معترض اختیارات كامل و تام داده است.


سه شنبه 23 فروردین 1390  ساعت 15 و 15 دقیقه و 37 ثانیه
نوع مطلب: (تحلیل سیاسی ،) توسط: مدیر

خاندان آل خلیفه در برابر مردم بحرین به ذلت و ضعف مفرط دچار شده است؛ خاندانی که عادت داشت دستور دهد؛ خاندانی که در عین ذلت و زبونی در برابر سران شیخ‏نشین اطراف خویش در خلیج فارس و نیز نیروهای غربی مستقر در سواحل این کشور، همواره در برابر مردم خود قدرت‏نمایی کرده است؛ خانواده‏ای که اموال این کشور را چپاول نموده است؛ و قبیله‏ای که معترضان را سرکوب، مقتول و یا به مدت طولانی و بدون محاکمه در زندان محبوس می‏نماید.


دوشنبه 22 فروردین 1390  ساعت 14 و 40 دقیقه و 33 ثانیه
نوع مطلب: (اخبار بحرین ،) توسط: مدیر

تکبیر و یا حسین شبانه ادامه دارد/ تشییع پیکر شهید عیسی صقر/ واكنش به افشای اظهارات شاه بحرین در خصوص ایران/ بازداشت نبیل رجب/.محکوم شدن بازداشت ها از سوی سازمان جهانی دیده بان حقوق بشر /تظاهرات در قطیف به حمایت از مردم بحرین/ مردود بودن ادعای رژیم بحرین در باره دو شهید اخیر/هدف قرار گرفتن مقدسات مردم بحرین از سوی عربستان/درخواست روحانیون بحرینی از مردم/حمله به محل سكونت یك نماینده سابق/ منع رسانه های آمریكا از پوشش اخبار بحرین/ ....


دوشنبه 22 فروردین 1390  ساعت 06 و 42 دقیقه و 43 ثانیه
نوع مطلب: (اخبار بحرین ،تصویری ،) توسط: مدیر

این تجمع در مقابل مسجد امام سجاد (ع) در حالی برگزار شد که ماموران موتور سوار یگان ویژه با موتور روشن تجمع کنندگان را در محاصره خود داشتند. 


دوشنبه 22 فروردین 1390  ساعت 06 و 37 دقیقه و 45 ثانیه
نوع مطلب: (اخبار بحرین ،) توسط: مدیر

یكی از این ایرانیان با ارسال پیامی برای «تابناك» نوشت: پیشبینی ما این است كه «آل خلیفه» با طراحی سناریویی مشخص می خواهد با تعدی به برخی ایرانیان و یا رفتارهای غیر انسانی با آنها و انتشار تصاویر این اقدام افكار عمومی ایرانیان را جریحه دار كرده و دولت ایران ...


دوشنبه 22 فروردین 1390  ساعت 06 و 31 دقیقه و 38 ثانیه
نوع مطلب: (اخبار بحرین ،) توسط: مدیر

دبیركل جمعیت ملی دموكراتیك بحرین با انتقاد از سكوت رسانه های عربی و غربی در قبال حوادث این كشور، تاكید كرد، رسانه های كشورهای عربی نزد ملت بحرین بی اعتبار شده اند.


دوشنبه 22 فروردین 1390  ساعت 06 و 22 دقیقه و 54 ثانیه
نوع مطلب: (اخبار بحرین ،) توسط: مدیر

ادامه تکبیر شبانه/ هراس آل‏خلیفه از افشای وضع زندان‏ها/ ادامه تظاهرات، امروز/ بازار تهران فردا تعطیل است/مشارکت رژیم صهونیستی در سرکوب مردم بحرین/حوادث بحرین مذهبی نیست/ادامه بازداشت ها/ اظهارات منتشر نشده پادشاه بحرین در باره ایران/تخریب دو مسجد/خودداری رژیم بحرین از تحویل پیکر شهید دیروز/ اخراج کادر درمانی بیمارستان عوالی/32 زخمی در تظاهرات امروز/نقض آشکار حقوق بشر از سوی عربستان در بحرین/ ...


  • تعداد کل صفحات :13  
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
  • 5  
  • 6  
  • 7  
  • ...  
آخرین عناوین خبری
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic